Dr. Ayça Kaya’dan zayıflamak için tarifler

Sponsor Bağlantılar

dr.ayca-kaya

Kilo vermek istiyorsunuz? Bunun için öncelikle mutfağınızda reform gerekiyor. Çünkü mutfağınızda ne piştiği, ne yiyip, ne içtiğiniz her şeyden önemli.

Sayarak zayıfla 5333 adlı kitabın yazarı, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, ikinci kitabı “sayarak arıqla mutfakta” ile sağlıklı beslenmek ve kaliteli yaşamak isteyenlere yol gösteriyor.

Sponsor Bağlantılar

Şişmanlığın metabolik nedenlerini, yanlış davranış kalıplarını ortaya koyarak, sofralarımızda her zaman yer bulan yemekleri, daha az kalorili, metabolizmayı daha hızlı çalıştırmaya yönelik şekilde pişirme yöntemlerini ele alan kitapta; aynı şeyleri yemek ama pişirdiğiniz
tüm yemekleri yağ yakan, tok tutan paylara çevirmeyi sırlarını keşfedeceksiniz.

Kolestrol düşüren Kokoreç, kilo aldırmayan yalancı çikolatalı kek, basınç dengeleyici salata, kas yapan, tok tutan ıspanaklı somon gibi hayatınızı kolaylaştıracak övgülerle karşılaşacaksınız.

Dr. Ayça Kaya’nın sayarak kilo verme sistemiyle, kalorisi azaltılmış yemek tarifleri, ister börek, ister aşure yiyerek; fazla kilolarınızdan kurtulmaya, istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmaya ve kalıcı zayıflamaya başlayabilir.

623 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir